1 beğenilme 0 beğenilmeme
PÖH kategorisinde (210 puan) tarafından
Pöh için de boy şartı 1.62 değil mi bi sayfada yorum yapılmış pöh de bayan için 1.67 diye doğru mu ?

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
( Emniyet Genel Müdürü ) (25.7k puan) tarafından
Akademi açıklamadığı müddetçe kimseye inanmamak gerek. Büyük ihtimal 1.62 olur.
(210 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Anladım teşekkür ederim benim boyum 1.62 yalnız yeni ölçürttüm 1.61 çıktı buna tölerans tanırlar mı
( Emniyet Genel Müdürü ) (25.7k puan) tarafından
Boyda tölerans yok. Dijital makine sonucu ne veririse o. Boy ölçümü yapılırken duruşunuzu ayarlayıp dik durursanız boyunuz tam çıkar. Dediğim gibi en az 1.62 çıkması gerek.
(210 puan) tarafından
Anladım yalnız az önce Süleyman Soylunun açıklama  yaptığı bir video izledim kızlarımız çok istiyor boy da esnetme yapmayı 1 1,5 cm kadar  düşündüklerini söyledi sizce böyle birşey olabilir mi bilginiz var mı ?
( Emniyet Genel Müdürü ) (25.7k puan) tarafından
Boy sınırını düşürmezler. Bakanımız dedi ki 1.61 veya 1.60 a düşürsek bu sefer de 1.59 vb. Olanlar düşürülsün diyecek. Bunun için boy da esnetilme olmayacak.

2.2k soru

3.2k cevap

1.1k yorum

3k kullanıcı
Rütbeler

Soru cevap kısmına her katılışılınızda rütbeniz aşağıdaki gibi otomatik artar

Polis
Baş Polis
Kıdemli Baş Polis
Emniyet Amiri
4. Sınıf Emniyet Müdürü
3. Sınıf Emniyet Müdürü
2. Sınıf Emniyet Müdürü
1. Sınıf Emniyet Müdürü
Emniyet Genel Müdürü

Kategoriler

En popüler etiketler

pomem pmyo polislik pmyo-polislik polislik-sağlık-şartları sağlık mülakat pomem-24 sözlü-mülakat pomem-sağlık - paem güven-masası paem-komiserlik kadın-pöh-alımı 25 dönem pöh parkur polis-alımı lisans polislik-güvenlik-soruşturması sözlü sağlık-pmyo polislik-göz-sağlık-şartları güvenlik-masası-çalışma-şartları ön pomem-26 pöh_polislik askerlik 26 polislik-bayan-boy-kilo-ölçümü bekcilik -pomem #pmyo kadın engel komiserlik -paem pomem-25 pmyo-yaş-şartı -saglık 24-pomem güvenlik-maması 2020pmyo bekçilik-sağlık-şartları -polis pomem_ 25-dönem-pomem-parkur 25-dönem-kpss-öncesi-sonra-mı-olacak polisliğe-engel-olan-cezalar tecil başvuru polis pmyo-boy-2020 -üniversite #polislikvemsü renk-körlüğü-polisliğe-engel-midir pomem-ön-sağlık polislik-ahlak-soruşturması akyurt-pmyo önlisans-pomem yara-izi-polisliğe-engel-midir 2019-ve-2020-pmyo-alımı polislik-mülakat diş-arası-açıklığı-polisliğe-engel-midir kist-polisliğe-engel-mi iyi-huylu-kist-polisliğe-engel-mi kontrol dikiş -polislik kpss2019 msü izi 24 mi whatsapgrubu pomem-kpss_2020 24-donem-guvenmasasi❤ -lisans #elemesebepleri önsaglik 2019-paem 25-dönem-pomem-alımı-ne-zaman polislik-diş-şartı eş-durumu-tayin-polislik polislik-birim-seçimi pmyo-yaş-şartı-alt-ve-üst-limiti yunus-polisi-olma-şartları diş-teli-polisliğe-engel-midir bel-fıtığı-polisliğe-engel-midir polislik-göz-hastalıkları _ pomem-astsubaylık dönem-pomem pmyo-basvuru pomem-mülakatı spo-mülakat donem dönem-mülakat
...