1 beğenilme 0 beğenilmeme
PMYO kategorisinde (430 puan) tarafından
Hedefim 36 saniyede tamamlamak

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
( 1. Snf Emniyet Müdürü ) (10.6k puan) tarafından
Sizin o anki ruh halinize ve psikolojik durumunuza bağlı. En az 60 puan almanız gerekiyor ki puanınız hesaplanabilsin.
(430 puan) tarafından
Ben simdiden hazirlanmadan da en az 38 saniyede tamamlayacagımı düsunuyorum. Etrafımdakiler simdiden parkura hazirlanmazsan kalırsın diyorlar. Hic hazirlik yapmadan girersem kalma ihtimalim çok olur mu?
( 1. Snf Emniyet Müdürü ) (10.6k puan) tarafından
En azından 1 kez gidip gerçekten 38 saniyede mi tamamlıyorsunuz bakmanızı tavsiye ederim.
(430 puan) tarafından
Peki çok teşekkür ederim.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
(210 puan) tarafından
Bir besyocu olarak size söyleyeyim. Parkur bakınca kolay yapınca öyle değil. Taktikleri bilmek yeterli olmaz. Bu taktikleri uygulayabilecek kondisyon gerekir. Ben şimdiye kadar açık hava koşuları yaptım nefesimi açtım dayanıklılığım da iyi diyorsanız evet yapabilirsiniz. Ama yine de o parkuru 1 kez dahi olsa denemek gerekiyor. Bunun gibi bir çok parkura girdim zamanında ve çoğu parkurda çan bendeydi ama şu an sizin düşündüğünüz gibi düşünemiyorum mutlaka 1 kez dahi olsa o parkuru deneyeceğim. Anlatabilmişimdir umarım :)

1.9k soru

2.8k cevap

1k yorum

2.4k kullanıcı
Rütbeler

Soru cevap kısmına her katılışılınızda rütbeniz aşağıdaki gibi otomatik artar

Polis
Baş Polis
Kıdemli Baş Polis
Emniyet Amiri
4. Sınıf Emniyet Müdürü
3. Sınıf Emniyet Müdürü
2. Sınıf Emniyet Müdürü
1. Sınıf Emniyet Müdürü
Emniyet Genel Müdürü

Kategoriler

En popüler etiketler

pomem pmyo-polislik polislik polislik-sağlık-şartları pmyo sağlık pomem-24 mülakat sözlü-mülakat güven-masası paem paem-komiserlik kadın-pöh-alımı pomem-sağlık 25 pöh - parkur dönem lisans güvenlik-masası-çalışma-şartları polis-alımı sözlü pöh_polislik sağlık-pmyo polislik-göz-sağlık-şartları askerlik bekcilik ön polislik-güvenlik-soruşturması #pmyo kadın pomem-25 pmyo-yaş-şartı -saglık 24-pomem güvenlik-maması komiserlik -paem -polis pomem_ 25-dönem-pomem-parkur -pomem 25-dönem-kpss-öncesi-sonra-mı-olacak 26 engel başvuru polis -üniversite pomem-ön-sağlık polislik-ahlak-soruşturması akyurt-pmyo polisliğe-engel-olan-cezalar 2019-ve-2020-pmyo-alımı polislik-mülakat diş-arası-açıklığı-polisliğe-engel-midir kist-polisliğe-engel-mi iyi-huylu-kist-polisliğe-engel-mi kontrol -polislik izi 24 mi whatsapgrubu 24-donem-guvenmasasi❤ pmyo-boy-2020 -lisans 2019-paem 25-dönem-pomem-alımı-ne-zaman renk-körlüğü-polisliğe-engel-midir polislik-bayan-boy-kilo-ölçümü önlisans-pomem polislik-diş-şartı polislik-birim-seçimi yara-izi-polisliğe-engel-midir pmyo-yaş-şartı-alt-ve-üst-limiti yunus-polisi-olma-şartları diş-teli-polisliğe-engel-midir bel-fıtığı-polisliğe-engel-midir polislik-göz-hastalıkları _ pomem-astsubaylık dönem-pomem pmyo-basvuru pomem-mülakatı spo-mülakat dikiş kpss2019 msü -yedekalim pöh-üniforma-yönetmelik paem-ön aöf pmyo-askerlik #lisemezunu #elemesebepleri dönem- 25- paem-dönem-2019 #polislikvemsü
...