2 beğenilme 0 beğenilmeme
PMYO kategorisinde ( Polis ) (550 puan) tarafından
Hedefim 36 saniyede tamamlamak

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
( 1. Snf Emniyet Müdürü ) (11.8k puan) tarafından
Sizin o anki ruh halinize ve psikolojik durumunuza bağlı. En az 60 puan almanız gerekiyor ki puanınız hesaplanabilsin.
( Polis ) (550 puan) tarafından
Ben simdiden hazirlanmadan da en az 38 saniyede tamamlayacagımı düsunuyorum. Etrafımdakiler simdiden parkura hazirlanmazsan kalırsın diyorlar. Hic hazirlik yapmadan girersem kalma ihtimalim çok olur mu?
( 1. Snf Emniyet Müdürü ) (11.8k puan) tarafından
En azından 1 kez gidip gerçekten 38 saniyede mi tamamlıyorsunuz bakmanızı tavsiye ederim.
( Polis ) (550 puan) tarafından
Peki çok teşekkür ederim.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
(230 puan) tarafından
Bir besyocu olarak size söyleyeyim. Parkur bakınca kolay yapınca öyle değil. Taktikleri bilmek yeterli olmaz. Bu taktikleri uygulayabilecek kondisyon gerekir. Ben şimdiye kadar açık hava koşuları yaptım nefesimi açtım dayanıklılığım da iyi diyorsanız evet yapabilirsiniz. Ama yine de o parkuru 1 kez dahi olsa denemek gerekiyor. Bunun gibi bir çok parkura girdim zamanında ve çoğu parkurda çan bendeydi ama şu an sizin düşündüğünüz gibi düşünemiyorum mutlaka 1 kez dahi olsa o parkuru deneyeceğim. Anlatabilmişimdir umarım :)

2.2k soru

3.2k cevap

1.1k yorum

3.1k kullanıcı
Rütbeler

Soru cevap kısmına her katılışılınızda rütbeniz aşağıdaki gibi otomatik artar

Polis
Baş Polis
Kıdemli Baş Polis
Emniyet Amiri
4. Sınıf Emniyet Müdürü
3. Sınıf Emniyet Müdürü
2. Sınıf Emniyet Müdürü
1. Sınıf Emniyet Müdürü
Emniyet Genel Müdürü

Kategoriler

En popüler etiketler

pomem pmyo polislik pmyo-polislik polislik-sağlık-şartları sağlık mülakat pomem-24 sözlü-mülakat pomem-sağlık - paem güven-masası paem-komiserlik kadın-pöh-alımı pöh 25 dönem parkur polislik-güvenlik-soruşturması polis-alımı lisans sözlü sağlık-pmyo polislik-göz-sağlık-şartları güvenlik-masası-çalışma-şartları ön askerlik 2020pmyo pomem-26 pöh_polislik 26 polislik-bayan-boy-kilo-ölçümü bekcilik -pomem #pmyo kadın engel komiserlik -paem pomem-25 pmyo-yaş-şartı -saglık 24-pomem güvenlik-maması bekçilik-sağlık-şartları -polis pomem_ 25-dönem-pomem-parkur 25-dönem-kpss-öncesi-sonra-mı-olacak önlisans-pomem polisliğe-engel-olan-cezalar tecil başvuru polis whatsapgrubu pomem-kpss_2020 pmyo-boy-2020 -üniversite #polislikvemsü renk-körlüğü-polisliğe-engel-midir pomem-ön-sağlık polislik-ahlak-soruşturması akyurt-pmyo yara-izi-polisliğe-engel-midir 2019-ve-2020-pmyo-alımı polislik-mülakat diş-arası-açıklığı-polisliğe-engel-midir kist-polisliğe-engel-mi iyi-huylu-kist-polisliğe-engel-mi kontrol dikiş -polislik kpss2019 msü izi 24 mi -pmyo-polis-tercih-okul 24-donem-guvenmasasi❤ -lisans #elemesebepleri önsaglik 2019-paem 25-dönem-pomem-alımı-ne-zaman genel-sağlik-taramasi polislik-diş-şartı eş-durumu-tayin-polislik polislik-birim-seçimi pmyo-yaş-şartı-alt-ve-üst-limiti yunus-polisi-olma-şartları diş-teli-polisliğe-engel-midir bel-fıtığı-polisliğe-engel-midir polislik-göz-hastalıkları _ pomem-astsubaylık dönem-pomem pmyo-basvuru pomem-mülakatı spo-mülakat
...