1 beğenilme 0 beğenilmeme
PMYO kategorisinde (460 puan) tarafından
Hedefim 36 saniyede tamamlamak

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
( 1. Snf Emniyet Müdürü ) (10.6k puan) tarafından
Sizin o anki ruh halinize ve psikolojik durumunuza bağlı. En az 60 puan almanız gerekiyor ki puanınız hesaplanabilsin.
(460 puan) tarafından
Ben simdiden hazirlanmadan da en az 38 saniyede tamamlayacagımı düsunuyorum. Etrafımdakiler simdiden parkura hazirlanmazsan kalırsın diyorlar. Hic hazirlik yapmadan girersem kalma ihtimalim çok olur mu?
( 1. Snf Emniyet Müdürü ) (10.6k puan) tarafından
En azından 1 kez gidip gerçekten 38 saniyede mi tamamlıyorsunuz bakmanızı tavsiye ederim.
(460 puan) tarafından
Peki çok teşekkür ederim.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
(210 puan) tarafından
Bir besyocu olarak size söyleyeyim. Parkur bakınca kolay yapınca öyle değil. Taktikleri bilmek yeterli olmaz. Bu taktikleri uygulayabilecek kondisyon gerekir. Ben şimdiye kadar açık hava koşuları yaptım nefesimi açtım dayanıklılığım da iyi diyorsanız evet yapabilirsiniz. Ama yine de o parkuru 1 kez dahi olsa denemek gerekiyor. Bunun gibi bir çok parkura girdim zamanında ve çoğu parkurda çan bendeydi ama şu an sizin düşündüğünüz gibi düşünemiyorum mutlaka 1 kez dahi olsa o parkuru deneyeceğim. Anlatabilmişimdir umarım :)

2k soru

3k cevap

1.1k yorum

2.7k kullanıcı
Rütbeler

Soru cevap kısmına her katılışılınızda rütbeniz aşağıdaki gibi otomatik artar

Polis
Baş Polis
Kıdemli Baş Polis
Emniyet Amiri
4. Sınıf Emniyet Müdürü
3. Sınıf Emniyet Müdürü
2. Sınıf Emniyet Müdürü
1. Sınıf Emniyet Müdürü
Emniyet Genel Müdürü

Kategoriler

En popüler etiketler

pomem pmyo-polislik polislik pmyo polislik-sağlık-şartları sağlık mülakat pomem-24 sözlü-mülakat pomem-sağlık paem güven-masası paem-komiserlik kadın-pöh-alımı - 25 dönem pöh parkur lisans polis-alımı sözlü güvenlik-masası-çalışma-şartları polislik-göz-sağlık-şartları pöh_polislik sağlık-pmyo polislik-güvenlik-soruşturması 26 ön askerlik bekcilik pomem-26 -pomem #pmyo kadın komiserlik -paem pomem-25 polislik-bayan-boy-kilo-ölçümü pmyo-yaş-şartı -saglık 24-pomem güvenlik-maması -polis pomem_ 25-dönem-pomem-parkur 25-dönem-kpss-öncesi-sonra-mı-olacak engel başvuru polis -üniversite #polislikvemsü renk-körlüğü-polisliğe-engel-midir pomem-ön-sağlık polislik-ahlak-soruşturması akyurt-pmyo önlisans-pomem polisliğe-engel-olan-cezalar 2019-ve-2020-pmyo-alımı polislik-mülakat diş-arası-açıklığı-polisliğe-engel-midir kist-polisliğe-engel-mi iyi-huylu-kist-polisliğe-engel-mi kontrol dikiş -polislik msü izi 24 mi whatsapgrubu pomem-kpss_2020 24-donem-guvenmasasi❤ pmyo-boy-2020 -lisans önsaglik 2019-paem 25-dönem-pomem-alımı-ne-zaman polislik-diş-şartı polislik-birim-seçimi yara-izi-polisliğe-engel-midir pmyo-yaş-şartı-alt-ve-üst-limiti yunus-polisi-olma-şartları diş-teli-polisliğe-engel-midir bel-fıtığı-polisliğe-engel-midir polislik-göz-hastalıkları _ pomem-astsubaylık dönem-pomem pmyo-basvuru pomem-mülakatı spo-mülakat kpss2019 donem bekçilik-sağlık-şartları dönem-mülakat -yedekalim pöh-üniforma-yönetmelik paem-ön aöf
...